Strefa studenta

Szukasz pracy ? Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe?

…. studiujesz i chcesz podnieść swoje kwalifikacje, by dostać się na wymarzony staż, praktykę lub stanowisko.

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez nas specjalistyczne szkolenia, skierowane do osób studiujących, które pomogą Ci OSIĄGNĄĆ ZAKŁADANE CELE !!!

Dla kogo?
Szkolenia studenckie to specjalistyczne szkolenia adresowane do wszystkich osób chcących podnieść swoje kwalifikacje i wzbogacić swoją wiedzę, w szczególności do studentów, którzy chcą zapewnić sobie lepszy start w swojej karierze zawodowej i zyskać w oczach przyszłych pracodawców

Gdzie i kiedy?
Szkolenia te odbywają się w dogodnych terminach weekendowych, w chwili obecnej w dwóch miastach Krakowie i Katowicach.

Forma szkoleń i trenerzy!
Szkolenia są prowadzone w formie interaktywnych zajęć łączących w sobie elementy wykładów, ćwiczeń i warsztatów. Prowadzone są przez doświadczonych trenerów ekspertów ze swoich dziedzin łączących w swej pracy wiedzę praktyczną i teoretyczną.

Certyfikaty!
Szkolenia kończą się certyfikowanym egzaminem/testem, po zdaniu którego każdy z uczestników otrzymuje certyfikat. Certyfikat potwierdza zdobytą wiedzę i umiejętności i wydawany jest przez renomowaną jednostkę certyfikującą TUVPOL - TUV THURINGEN.

Cena!
Mając na uwadze budżet studencki, przygotowaliśmy specjalne ceny, aby ze szkoleń skorzystać mogła jak największa liczba zainteresowanych.

Promocja!
Specjalne ceny w semestrze letnim 2015!

Nowości!
Sprawdzaj w dziale aktualności tam dedykowane szkolenia dla danych uczelni, chcesz byśmy zorganizowali szkolenie u Ciebie?
Zorganizuj grupę 15 osób, a sam będziesz uczestniczył w szkoleniu za darmo!!!
Skontaktuj się z nami Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Zakres szkoleń strefy studenta


Współpraca z międzynarodową jednostką certyfikującą umożliwia uczestnikom szkoleń otrzymanie certyfikatów uznawanych na całym świecie.

 • Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg. ISO 9001
  Cele szkolenia: Zdobycie wiedzy z zakresu stosowania ISO 9001, oceny systemu zarządzania jakością, planowania, przeprowadzania i dokumentowania audytu. Szkolenie przygotowuje do pełnienia funkcji audytora wewnętrznego .

 • Audytor wewnętrzny systemu zarządzania środowiskiem wg. ISO 14001
  Cele szkolenia: Przygotowanie do pełnienia funkcji audytora wewnętrznego wg. ISO 14001, przeprowadzania i dokumentacji audytu, oceny systemu zarządzania środowiskowego.

 • Przedstawiciel (pełnomocnik) Kierownictwa ds. systemu zarządzania jakością ISO 9001:2009
  Cele szkolenia: zdobycie umiejętności wdrażania i dokumentowania Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001 oraz doskonalenia i jego rozwoju w po wdrożeniu.

 • Audytor wewnętrzny systemu zarządzania jakością wg. ISO/TS 16949 w przemyśle motoryzacyjnym w produkcji seryjnej oraz w produkcji części zamiennych
  Cele szkolenia: uczestnicy zapoznają się z technikami audytowania w przemyśle motoryzacyjnym, poznają związki między ISO 9001, QS 9000 , ISO/TS 16949, zostaną przygotowani do pełnienia funkcji audytora wewnętrznego w przemyśle motoryzacyjnym oraz identyfikowania niezgodności, oceny wdrożonych działań.

 • Audytor wewnętrzny i pełnomocnik systemu HACCP
  Cele szkolenia: Nabycie umiejętności prowadzenia audytów wewnętrznych systemu HACCP, zapoznanie z technikami audytowania, zasadami przeprowadzania oraz dokumentacji audytu. Zapoznanie z uprawnieniami, odpowiedzialnościami i obowiązkami wynikającymi z pełnienia funkcji Pełnomocnika ds. Systemu HACCP.

 • Audytor wewnętrzny systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy PN-N-18001/BS OHSAS 18001
  Cele szkolenia: Dostarczenie informacji z zakresu Systemów Zarządzania Bezpieczeństwem , nauka oceny zagrożeń dla potrzeb BHP, zapoznanie z technikami audytowania, zasadami przeprowadzania oraz dokumentacji audytu, nauka nadzorowania nad bezpieczeństwem w firmach.

 • Lider Lean Manufacturing

  Lean Manufacturing jest sposobem zarządzania usuwającym z procesów wszelkiego rodzaju „muda”, czyli straty. Na szkoleniu Lider Lean Manufacturing uczestnicy nauczą się identyfikować straty w procesach, planować produkcję bez strat, standaryzować pracę.

 • Metody i techniki zarządzania jakością

  Przedstawiane na naszych szkoleniach metody i techniki zarządzania jakością, stosowane w przedsiębiorstwach, pełnią istotną rolę w utrzymywaniu odpowiedniego poziomu jakości zarówno produktów jak i usług. Na szkoleniach uczestnicy uczestniczą w warsztatach ćwiczeniowych, podczas których uczą się praktycznego zastosowania metod i technik zarządzania jakością.

Szkolenia strefy studenta są doskonałą okazją do podniesienia swoich kwalifikacji, wzbogacenia wiedzy i uzyskania odpowiednich kompetencji w celu zapewnienia sobie lepszego startu w swojej karierze zawodowej i zwiększenia swojej wartości na konkurencyjnym rynku pracy i u przyszłych pracodawców. Zapraszamy !!!